Logo

Knihy plné emocí

Dům v zátoce

Dům v zátoce

Taylor Ellen Mary

Lucy plní poslední přání své matky a vrací se do rodného města. Cesta pro ni znamená šanci na nový, lepší život. Získala totiž nečekané dědictví v podobě nemovitosti jménem Zimní vilka. Sídlo s mnoha zákoutími, která skrývají tajemství, vášně a zrady několika generací. A Lucy doufá, že právě tady najde odpověď na otázku, kdo je její otec? Více >

Tištěná kniha 337 Kč 449 Kč - 25 %
E-kniha 287 Kč 382 Kč - 25 %
Ikona dárku
Kupte si knihu a získejte dárek - knížku ve stejné hodnotě od nás dostanete zdarma!
O knize Recenze Další informace

O knize

Jaké to je přijít poprvé v životě domů?

Lucy plní poslední přání své matky a vrací se do rodného města ve Virginii. Cesta přes celé Státy pro ni znamená šanci na nový, lepší život. Získala totiž nečekané dědictví v podobě nemovitosti jménem Zimní vilka. Není to polorozpadlý domek, jak očekávala, ale velký dům, na němž se podepsal zub času. Sídlo s mnoha zákoutími, která skrývají tajemství, vášně a zrady několika generací. A Lucy doufá, že právě tady by mohla najít odpověď na otázku, kterou matka nikdy nezodpověděla. Kdo je její otec?

Dědictví dostane, jen když splní několik podmínek, jinak přijde na řadu další z řady dědiců, charismatický Hank. Je proto odhodlaná udělat cokoliv, aby si dům udržela. Pomáhá jí v tom celé městečko, které si ji rychle oblíbí. Lucy postupem času zjišťuje víc o historii své rodiny, ale hlavně o sobě samé. Během pátrání po svých předcích totiž najde něco, co dosud neměla; domov, rodinu a lásku.

Náhled knihy

Recenze

Příběh utkaný z tajemství a intrik. Příběh silných žen, které se nevzdávají. Příběh o lásce ve své nejpravdivější a nejhlubší podobě. Mary Ellen Taylor vás vtáhne do děje během několika stran. SMEXY BOOKS

Kniha se odehrává tentokráte dokonce ve třech časových liniích, které ovšem do sebe krásně zapadají, autorka to měla moc hezky vymyšleno. Oceňuji rovněž rodokmen na začátku, nicméně nedívejte se do něj příliš brzy či příliš pozorně, mohl by vám vyspoilerovat rodinné vazby dříve než příběh samotný. Moc se mi líbila změna, kterou si prošla Lucy, její vztah k Natashe a potom zde samozřejmě byl správňák Hank...Obě dvě autorčiny knihy si získaly mé srdce coby krásné, odpočinkové romány z mého milovaného amerického jihu. Nejsou ničím převratné a objevné, ale jsou prostě a jednoduše krásné. 
Celou recenzi najdete zde kniznistripky.cz


 

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 140×205, 368 stran
Datum vydání: 26. 10. 2021
ISBN: 978-80-271-3170-9

E-kniha

Velikost: 3.22 MB | 3.22 MB | 1.26 MB

Novinky