Logo

Knihy plné emocí

Domek u lesa

Domek u lesa

Taylor Ellen Mary

Megan se vrhá do práce na vysněném projektu: touží vrátit velkolepost Zimní vilce, kterou nechal vystavět její prapradědeček. Při práci objeví dopisy, v nichž se před jejíma očima začne odvíjet životní příběh mladé ženy. Megan se s každým dopisem nechává unést do fascinujícího světa plného mnoha rodinných tajemství. Ale svá tajemství má i Megan. Více >

Tištěná kniha 382 Kč 449 Kč - 15 %
E-kniha 344 Kč 382 Kč - 10 %
Ikona dárku
Kupte si knihu a získejte dárek - knížku ve stejné hodnotě od nás dostanete zdarma!
O knize Další informace

O knize

Román plný lásky, tajemství a vzpomínek

Těhotná Megan nechce stále jen truchlit nad smrtí svého snoubence, proto se vrhá do práce na vysněném projektu: touží vrátit původní velkolepost Zimní vilce, kterou nechal vystavět její prapradědeček na pobřeží Virginie. Z domu se má stát turistická atrakce, kterou Cape Hudson, město plné jižanské historie, rozhodně potřebuje. Oporou se jí stanou nejen místní obyvatelé, ale hlavně jeden přítel z dávné minulosti.

Ve správcovském domku u lesa objeví v utajené skrýši staré dopisy, v nichž se před jejíma očima začne odvíjet podmanivý životní příběh mladé ženy, která se na cestu za svými sny vydala už před celým stoletím. Megan se s každým dalším dopisem nechává unést do jejího fascinujícího světa plného mnoha rodinných tajemství.
Ale svá tajemství má i Megan…
 

Náhled knihy

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 145×205, 368 stran
Datum vydání: 31. 10. 2022
ISBN: 978-80-271-3643-8

E-kniha

Velikost: 3.41 MB | 3.41 MB | 1.34 MB

Novinky