Logo

Knihy plné emocí

Mlha nad Shadow Sands – podepsáno autorem

Mlha nad Shadow Sands – podepsáno autorem

Bryndza Robert

Kate Marshallová a její asistent Tristan Harper vyetují dalí zapeklitý pípad. Jak spolu souvisí zmizení mladých lidí a oblast Shadow Sands? A jakou roli hraje hustá anglická mlha? Více >

Je nám líto, ale tato kniha je bohužel vyprodaná
O knize O autorovi Další informace

O knize

Kate Marshallová a její asistent Tristan Harper vyetují dalí zapeklitý pípad. Jak spolu souvisí zmizení mladých lidí a oblast Shadow Sands? A jakou roli hraje hustá anglická mlha?

Pi potápní ve vodní nádri Shadow Sands objeví Kate Marshallová mrtvé tlo mladíka, který býval vynikajícím plavcem. Pivolaní policisté pípad oznaí za tragickou nehodu, pestoe má Kate své pochybnosti.

Postupn se pochybností a otázek vynouje víc: Pro si la ob zaplavat uprosted noci? Pro jeho zranní neodpovídají policejnímu scénái? A pro je mrtvých tl, která se v nádri nala, víc? Je to jen neastná souhra náhod, nebo úkladný vrah zneuívá toho, e na nj nikdo nevidí?

Kate si je jistá, e okolo rezervoáru Shadow Sands se toho dje víc, ne se na první pohled zdá, obzvlá kdy v okolí padne hustá mlha. Lidé u roky tie mizí, a kdy se ztratí dalí mladá ena, Kate a její asistent Tristan mají podle indicií jen nkolik dní na to, aby ji zachránili ped stejným osudem.

O autorovi

Bryndza Robert

Robert Bryndza je britský autor žijící trvale na Slovensku. Celosvětový úspěch mu přinesla jeho první série thrillerů s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou, která vychází ve 29 zemích. Této prozatím šestidílné série knih Dívka v ledu, Noční lov, Temné hlubiny, Do posled­ního dechu, Chladnokrevně a Smrtící tajnosti se prodaly více než tři miliony výtisků a připravuje se jejich…

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 145×205, 384 stran
Datum vydání: 1. 11. 2021
ISBN: 978-80-271-2898-P

Novinky