Logo

Knihy plné emocí

Řez

Řez

Petterssonová Vicki

Strhující thriller, který vám nedá spát. Připravte se na hrůzostrašnou jízdu vyprahlou pouští. Je jen jedna cesta, jedna žena a jeden vrah… Více >

Je nám líto, ale tato kniha je bohužel vyprodaná
O knize O autorovi Další informace

O knize

Horké léto v Mohavské poušti. Kristine Rushová a její snoubenec Daniel jsou na cestě z Las Vegas do Lake Arrowhead v Kalifornii, kam mají dojet, aby společně s rodinou oslavili 4. červenec.
Zničehonic je však Daniel unesen z liduprázdného odpočívadla a Kristine se musí rozhodnout: vrátit se domů bez úhony a s myšlenkou, že už nikdy neuvidí svého snoubence, nebo vyrazit na cestu do spalující pouště a pokusit se Daniela najít.
Když se rozhodne svého snoubence začít hledat, ještě netuší, že její kroky povede vrah. Kristine však nemá na výběr.
Musí podniknout epickou cestu přes křiklavé záblesky silničních kasin, opuštěné dálniční zastávky a přežít hrůzy, které si nikdy předtím nedovedla ani představit… The New York Times bestseller jara 2015!

Náhled knihy

O autorovi

Petterssonová Vicki

Je autorkou amerického bestselleru letošního jara Swerve (česky nyní pod názvem Řez), který se drží na předních místech v žebříčcích New York Times a USA Today. Je autorkou populár ní městské fantasy Signs of Zodiac a také temné fantasy série Celestial Blues. Žije střídavě v Las Vegas a v Dallasu. Autorčiny webové stránky: http://vickipettersson.com/.

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 145×205, 280 stran
Datum vydání: 19. 11. 2015
ISBN: 978-80-247-5639-4

E-kniha

Velikost: 1.71 MB | 4 MB | 0.8 MB

Novinky