Logo

Knihy plné emocí

9788027136339

Psychologický krimi thriller, který vám nedá spát

8.9.2022

NENÁVIST JE SKUTEČNÁ
Nevinná hra jako nástroj pomsty…

Dvě mrtvé dívky. Jedna pohřešovaná. A hra, která se zvrtla. Na stránkách tohoto thrilleru vás čeká zamotaná cesta do myslí a životů party teenagerů, budete odkrývat jejich osudy, nesnáze a když už si budete myslet, že víte, kdo je vrah, autor vás rychle vyvede z omylu. Sociálně psychologický thriller s množstvím dějových linek, pavučinou vzájemně propletených příběhů, hrůzných tajemství a zvratů, které zamotají hlavu nejen vám, ale i detektivům. Talentovaný český autor Aleš Novotný opět předvádí své nadání na vytváření napětí, dějových zvratů a propracovaných postav.

Já, Smrt
Mohlo by vás zajímat:
Já, Smrt
Více informací o knize

O knize

Malé městečko Oděsin zasáhla tragédie.

Během krátké doby byly zavražděny dvě mladé dívky.

Do party teenagerů vstoupí neklid a podezření. Nejvíce trpí Sabina, sestra a dvojče zavražděné Julie, která se po tragické události stáhla do sebe a všichni si o ni dělají starosti.

A pak dívka zmizí, její pokoj je plný krve a po sérii důkazů se hlavním podezřelým stává Juliin bývalý přítel Jakub. Ten však tvrdí, že je nevinný. Avšak kriminalisté vědí, že něco tají.

Do případu vstupuje detektiv Aleš Šindler, kterého povolali z jeho nucené dovolené a jež své deprese potlačuje velkým množstvím alkoholu a cigaret. Po sérii výslechů začíná na světlo vyplouvat tajemství o hře na úkoly, do které se parta kamarádů pustila a jež roztočila kolotoč krutých událostí.

Na povrch začíná vyplouvat skutečnost, že někteří z nás jsou schopni zabíjet druhé bez mrknutí oka… Jenže i tam, kde vládnou nenávist a lži, může přežívat naděje.

Mohlo by vás zajímat:
Novotný Aleš
Více informací o autorovi

Další knihy Aleše Novotného

V nakladatelství Cosmopolis vydal v roce 2021 svou první knihu pro dospělé Šepot v bouři. V roce 2022 vydal v nakladatelství XYZ krimi thriller To přichází děsy. Titul Já, Smrt je young adult / new adult thriller a jeho pátou vydanou knihou.

 

 

 

 

 

 

 

 

Přečtěte si také:

Nová detektivka Antonína Mazáče – Konzultant – ukázka z knihy
Konzultant

„Muž, kterého hledáte, na vás čeká v Luční 154, slečno Šimečková. Pospěšte, nechal jsem vám otevřeno…“ Na Karlovarsku řádí sériový…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme
Tanec za odpuštění – ukázka z knihy
Haka za lilii

Uvažovali jste někdy nad tím, jak asi vaši lásku prožívají pozorovatelé zvenčí? Co se asi hodí hlavou vaší nejlepší kamarádce,…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Článek
Osmany Laffita – Svlečený
Osmany Laffita – Svlečený

Zcela otevřená zpověď módního návrháře Osmanyho Laffity, ve které vypráví o všech pozitivních i negativních momentech, které ho formovaly na…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme