Logo

Knihy plné emocí

9788027136339

Psychologický krimi thriller, který vám nedá spát

8.9.2022

NENÁVIST JE SKUTEČNÁ
Nevinná hra jako nástroj pomsty…

Dvě mrtvé dívky. Jedna pohřešovaná. A hra, která se zvrtla. Na stránkách tohoto thrilleru vás čeká zamotaná cesta do myslí a životů party teenagerů, budete odkrývat jejich osudy, nesnáze a když už si budete myslet, že víte, kdo je vrah, autor vás rychle vyvede z omylu. Sociálně psychologický thriller s množstvím dějových linek, pavučinou vzájemně propletených příběhů, hrůzných tajemství a zvratů, které zamotají hlavu nejen vám, ale i detektivům. Talentovaný český autor Aleš Novotný opět předvádí své nadání na vytváření napětí, dějových zvratů a propracovaných postav.

Já, Smrt
Mohlo by vás zajímat:
Já, Smrt
Více informací o knize

O knize

Malé městečko Oděsin zasáhla tragédie.

Během krátké doby byly zavražděny dvě mladé dívky.

Do party teenagerů vstoupí neklid a podezření. Nejvíce trpí Sabina, sestra a dvojče zavražděné Julie, která se po tragické události stáhla do sebe a všichni si o ni dělají starosti.

A pak dívka zmizí, její pokoj je plný krve a po sérii důkazů se hlavním podezřelým stává Juliin bývalý přítel Jakub. Ten však tvrdí, že je nevinný. Avšak kriminalisté vědí, že něco tají.

Do případu vstupuje detektiv Aleš Šindler, kterého povolali z jeho nucené dovolené a jež své deprese potlačuje velkým množstvím alkoholu a cigaret. Po sérii výslechů začíná na světlo vyplouvat tajemství o hře na úkoly, do které se parta kamarádů pustila a jež roztočila kolotoč krutých událostí.

Na povrch začíná vyplouvat skutečnost, že někteří z nás jsou schopni zabíjet druhé bez mrknutí oka… Jenže i tam, kde vládnou nenávist a lži, může přežívat naděje.

Mohlo by vás zajímat:
Novotný Aleš
Více informací o autorovi

Další knihy Aleše Novotného

V nakladatelství Cosmopolis vydal v roce 2021 svou první knihu pro dospělé Šepot v bouři. V roce 2022 vydal v nakladatelství XYZ krimi thriller To přichází děsy. Titul Já, Smrt je young adult / new adult thriller a jeho pátou vydanou knihou.

 

 

 

 

 

 

 

 

Přečtěte si také:

Erotikou nabitá vlčí romance
Třinácté znamení

Můj osudový partner mě odmítl. Má smečka byla vyvražděna. A já byla zajata někým mnohem horším. Smečkou Třináctého znamení Vlčího…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme
Nová detektivka Antonína Mazáče – Konzultant – ukázka z knihy
Konzultant

„Muž, kterého hledáte, na vás čeká v Luční 154, slečno Šimečková. Pospěšte, nechal jsem vám otevřeno…“ Na Karlovarsku řádí sériový…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme
Tanec za odpuštění – ukázka z knihy
Haka za lilii

Uvažovali jste někdy nad tím, jak asi vaši lásku prožívají pozorovatelé zvenčí? Co se asi hodí hlavou vaší nejlepší kamarádce,…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Článek