Logo

Knihy plné emocí

Normálně jiní je skvělé čtení na léto

18.6.2018

Léto, prázdniny, dovolená, volno, povalování se v parku, u bazénu nebo aspoň na balkóně. Jak jinak než s knihou v ruce! Léto přeje oddechu i ve čtení. Tedy ne že by si člověk dal oddech od čtení, ale často sáhne po knize oddechové. Už víte, co budete číst vy? Pro lehce romantické duše, co mají rády Jojo Moyesovou a její knihu Než jsem tě poznala nebo Hvězdy nám nepřály od Johna Greena, bude skvělou volbou novinka Normálně jiní novozélandské autorky Tammy Robinsonové. Ta vydala už sedm románů, většinou vlastním nákladem, ale tahle kniha, v originále Differently Normal, zaujala redaktory prestižního britského nakladatelství Little Brown natolik, že se ji rozhodli vydat pod svou značkou. Román vyšel před několika dny a už sbírá nadšené recenze od čtenářů.

Pokud ti nezlomí srdce, není to láska…
Jaký vztah máte se svou mámou, tátou, sourozenci? Podporujete se, staráte se o sebe, nebo se nesnášíte a raději se jeden druhému vyhýbáte? Rodinné vztahy můžou mít spoustu podob. A když se do toho přimíchá ještě láska, všechno je najednou jinak.

Hrdinové románu Normálně jiní Maddy a Albert to se svými rodinami nemají jednoduché. Oběma je devatenáct a to je asi tak všechno, co mají společného. Maddy už celé roky pečuje, spolu s matkou, o svou autistickou sestřičku. Že by se odstěhovala, měla vlastní vztah, rodinu, život, na to Maddy nemyslí. Jsou to prostě tři Baxterovic děvčata proti celému světu. Zato Albert, ten by se odstěhoval nejradši hned. Jeho otec si najde sebemenší záminku, jak Alberta ponížit, zesměšnit nebo aspoň seřvat. A jeho bratr není o nic lepší. Prostě to tak vždycky bylo a bude. Takže plán je jasný – ušetřit a odjet pryč!

Normálně jiní
Mohlo by vás zajímat:
Normálně jiní
Více informací o knize

Jenže pak se tihle dva náhodou potkají a všechno je jinak. Maddy zjistí, že láska může být silnější než rodinné pouto, a Albert zase, že rodina je místem, kde se lidé vzájemně podporují. Oba se ale musí hodně snažit, aby se k tomu svému šťastnému konci dobrali. I když šťastnému… řekněme spíše k novému začátku.

Dojemný, čtivý a svěží román s překvapivým koncem! Nenechte si ujít letní novinku z Cosmopolisu Normálně jiní.

Přečtěte si také:

Erotikou protkaný milostný trojúhelník
Osudové pouto – Vlci zvěrokruhu

Erotická fantasy pokračuje. Osudové pouto, druhý díl série Vlci zvěrokruhu, nabízí ještě více napětí a pikantní chtíčem zmítanou vlčí romanci,…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme
Novinka od autora YA a NA bestsellerů
Rty s příchutí vína

Láska opojná jako první doušek vína. To je vášnivá new adult romantika z prostředí moravských vinic. Aleš Novotný, autor bestselleru…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme
Rozkošná letní romance
Léto porušených pravidel

Velká letní svatba, roztomilý družba a tradiční hra na zabijáky, ve které půjde o víc než jen o samotnou výhru ve…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme