Logo

Knihy plné emocí

Infernum

Infernum

Každé zlo má svou příčinu

Kraft Maria Mark

Nedotknutelnost mocných a krvavé vraždy v nervy drásajícím thrilleru úspěšného švýcarského autora Více >

E-kniha 208 Kč 297 Kč - 30 %
Ikona dárku
Kupte si knihu a získejte dárek - knížku ve stejné hodnotě od nás dostanete zdarma!
O knize RecenzePředsta­vujeme O autorovi Další informace

O knize

Z Vltavy je vytaženo zohavené ženské tělo. Honby po bestiálním vrahovi se ujímá mladá atraktivní vyšetřovatelka Eva se svým kolegou Jakubem. V průběhu vyšetřování vyplouvají na povrch zcela očividné důkazy proti Samovi, naivnímu americkému příteli mrtvé Heleny. Evě ale instinkt napovídá, že něco není v pořádku.

Je jediná, kdo se zabývá i nenápadnými detaily a klade si další a další otázky. V pátrání po pachateli ji podporuje i její bývalý přítel Martin, který jí coby státní zástupce pomáhá, jak může, ač se sám ocitá v ohrožení a hrozí mu ztráta místa. Martin ale není jediný muž, který se v Evině blízkém okolí pohybuje. Její divoký osobní život se stále více prolíná i s jejími případy.

Během vyšetřování se Eva ocitá stále hlouběji v soukolí moci, chtíče a intrik. V pozadí mezitím spřádají své sítě policejní prezident i ministr vnitra – a oba sledují své vlastní zájmy…

Náhled knihy

Předsta­vujeme

Nestává se často, aby si zahraniční autor zvolil jako kulisu své knihy české prostředí. Přečtěte si, jak k tomu došlo. Více informací

O autorovi

Kraft Maria Mark

Mark Maria Kraft se narodil v roce 1960. Vystudoval podnikovou ekonomii, informatiku, později také filozofii. Je mezinárodně činným obchodníkem a kreativním nezávislým novinářem. V současné době žije střídavě ve Švýcarsku, Německu a v Čechách.  Thriller Infernum je jeho debutem. Po velkém úspěchu v Německu se připravuje také maďarské vydání.

Další informace

E-kniha

Velikost: 1.47 MB | 3.24 MB | 0.51 MB

Novinky