Logo

Knihy plné emocí

Do morku kostí

Do morku kostí

DeAngelis Camille

Maren chce totéž co všichni. Rodinu, kluka, přátele. Jenže je tu háček – každého, koho si dívka zamiluje, nakonec spořádá. Poté, co ji matka o jejích 16. narozeninách opustí, Maren potká mladého jedlíka Leeho. Má jejich vztah šanci? Vždyť některé pudy jsou silnější než láska. Temná kanibalská romance se nově dočkala filmové adaptace. Více >

Tištěná kniha 339 Kč 399 Kč - 15 %
E-kniha 305 Kč 339 Kč - 10 %
Ikona dárku
Kupte si knihu a získejte dárek - knížku ve stejné hodnotě od nás dostanete zdarma!
O knize Článek Další informace

O knize

Maren chce totéž co všichni. Spořádanou rodinu, kluka, co ji bude zbožňovat, oddané přátele. V tom jí však brání jeden zásadní problém – každého, koho si Maren zamiluje, nakonec spořádá. Nemůže si pomoct, patří totiž mezi jedlíky.

Od chvíle, kdy ji matka jako batole přistihla nad hromádkou ohlodaných kostí, jež bývaly chůvou Penny Wilsonovou, jsou ty dvě neustále na útěku. Tedy byly – když se mladá kanibalka v den svých 16. narozenin probudí, čeká na ni jen prázdný byt a dopis na rozloučenou. Zanedlouho Maren potká devatenáctiletého Leeho, který jejímu apetitu rozumí dokonale – možná až příliš.

Má ale jejich vztah šanci přežít? Vždyť některé pudy jsou silnější než láska…

Temná kanibalská romance se stala předlohou stejnojmenného filmu Lucy Guadagnina (Dej mi své jméno, Suspiria), který roku 2022 šokoval diváky na filmovém festivalu v Benátkách.

Článek

Již brzy se můžeme těšit na další přírůstek do naší new adult rodiny. Naše nakladatelství přichází s děsivým romantickým příběhem Do morku kostí, jehož hrdinové žijí na okraji společnosti a který dokonale spojuje mladou romantickou lásku s hororovou atmosférou kanibalské road movie. Stejnojmenný film Do morku kostí (Bones and All) měl svou premiéru v Itálii /... Více informací

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 145×205, 264 stran
Datum vydání: 15. 6. 2023
ISBN: 978-80-271-3965-1

E-kniha

Velikost: 1.10 MB | 1.10 MB | 0.44 MB

Novinky