Logo

Knihy plné emocí

Den, kdy jsem zahlídla lásku

Den, kdy jsem zahlídla lásku

Silverová Josie

Dva lidé. Deset šancí. Jedna nezapomenutelná love story. Opravdu láska na první pohled neexistuje? Sledujte příběh Laurie a Jacka během deseti letech plných lásky, přátelství a zlomených srdcí. Povzbudivý a dojemný román, přesně takový, jaký potřebujete na upršené a chladné večery! Více >

Tištěná kniha 159 Kč 389 Kč - 59 %
E-kniha 248 Kč 331 Kč - 25 %
Ikona dárku
Kupte si knihu a získejte dárek - knížku ve stejné hodnotě od nás dostanete zdarma!
O knize RecenzeČlánek Další informace

O knize

Laurie si je jistá, že člověk se na první pohled zamilovat prostě nemůže. Život přece není scéna z romantického filmu, že?

Ale jednoho šedivého prosincového dne si z okna londýnského autobusu všimne muže. A on si všimne jí… Ten magický moment, kdy se jeden druhému podívají do očí… A vzápětí autobus i s Laurie ze zastávky odjíždí.

Je jí jasné, že toho blonďáka se zelenomodrýma očima už nikdy neuvidí. Přesto jej po celý další rok hledá na každé zastávce a v každé kavárně v Londýně. Ale marně. Co na tom záleží?

Jenže na vánočním večírku jí její nejlepší kamarádka Sarah představí svého nového partnera Jacka. Prý je to láska jejího života. Jack ovšem není nikdo jiný než „blonďák ze zastávky“. Laurie se rozhodne jít Sarah z cesty a žít si svůj vlastní život. Ale co když má osud jiné plány?

Následuje deset let plných přátelství, lásky, zlomených srdcí, promarněných příležitostí a nečekaných rozhodnutí. Osud si s Laurie, Sarah i Jackem zahrává a vede je po klikatých cestičkách, které však nakonec možná povedou ke štěstí.

Náhled knihy

Článek

Sledujte příběh Laurie a Jacka během deseti letech plných lásky, přátelství a zlomených srdcí. Povzbudivý a dojemný román, přesně takový, jaký potřebujete na upršené a chladné večery! UKÁZKA: „Laurie,“ otočí se ke mně Sarah, celá nervózní a rozzářená. „Tohle je Jack. Jacku, to je Laurie. Moje Laurie,“ dodá důrazně. Otevřu pusu, abych ho pozdravila,... Více informací

Další knihy autora

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 144×207, 368 stran
Datum vydání: 21. 10. 2019
ISBN: 978-80-247-2862-9

E-kniha

Velikost: 1.50 MB | 1.50 MB | 0.93 MB

Novinky