Logo

Knihy plné emocí

Baer Robert

Robert Baer byl jedním z nejúspěšnějších agentů v historii CIA. V průběhu několika desítek let působil na různých místech na světě od Iráku po Dillí a za celoživotní práci obdržel od CIA medaili za zásluhy. V současnosti je analytikem CNN v oblasti zpravodajských služeb a bezpečnosti.
Baer je autorem několika bestsellerů podle deníku New York Times. Jeho poslední kniha The Perfect Kill: 21 Laws of Assassins (2014) je osobní historií moderních politických vražd. Kniha See No Evil (2003) vypráví o Baerově kariéře špičkového operativce CIA a stala se námětem uznávaného filmu Syriana, který vynesl Georgi Clooneymu Oscara za ztvárnění postavy samotného Baera.
Baer pravidelně přispívá do deníků a časopisů, jako jsou TIME, Vanity Fair, The Wall Street Journal a The Washington Post.
 


Kniha autora

Hon na krtka KGB ve vedení CIA

Hon na krtka KGB ve vedení CIA

Investigativní příběh o honu na krtka KGB zahrabaného v nejvyšších patrech CIA. Tři nejlepší lovkyně špionů CIA byly pověřeny nalezením dvojitého agenta, který měl mít na svědomí „oslepení“ USA na území Ruska, čímž v důsledku pomohl Putinovi nepozorovaně vzkřísit KGB a převzít moc.

Novinky