Logo

Knihy plné emocí

A NA NEBI ČEKAJÍ HVĚDZY – NOVÝ ROMÁN OD OBLÍBENÉ AUTORKY BESTSELLERU SEZNAM TAJNÝCH PŘÁNÍ

4.4.2019

Román úspěšné autorky Lori Nelson Spielmanové vypráví o vztazích mezi matkami a dcerami, o naději a hledání klidu. O tom, že někdy musíme přijmout život tak, jak se odehrává, a zbavit se tíživého pocitu viny.

A na nebi čekají hvězdyMUSÍŠ SE SMÍŘIT SE SVOU MINULOSTÍ. ZÁVISÍ NA TOM TVOJE BUDOUCNOST.

Erika, úspěšná realitní makléřka z New Yorku, má všechno – skvělou kariéru a dvě krásné dospívající dcery. Jenže jedna z nich, Kristen, zemře při vlakové nehodě. Kromě smutku nad ztrátou dcery se trápí také výčitkami. Ten den měla obě dcery vézt do školy ona, jenže dala přednost kariéře. Annie, druhá Eričina dcera, má svoje vlastní výčitky. Neměla nechat Krissie ten den odjet. Objeví se však jiskřička naděje. Co když došlo při identifikaci k záměně a Kristen je stále naživu? Její nezvyklé chování v den, kdy zemřela, i tajemné vzkazy, které Erika začne dostávat, tomu nasvědčují.
Propast mezi Erikou a Annie se rozšiřuje, a tak zatímco Erika začíná pátrat na odlehlém ostrově Mackinac, kde sama vyrostla, odjíždí Annie do Paříže, protože věří, že Kristen se skrývá právě tam. Ale je Krissie opravdu to jediné, co je dokáže znovu sblížit?

Kdo je Lori Nelson Spielmanová?

Lori Nelson Spielmanová pracuje jako učitelka, školní poradce a logoped. Její největší vášní je psaní. Její první kniha Seznam tajných přání (The Life List, česky 2013) vyšla ve třiceti zemích po celém světě a stala se bestsellerem. O dva roky později, v roce 2015, vydala svůj druhý román Sladké odpuštění (Sweet Forgiveness, česky 2016). Žije v Michiganu s manželem a kočkou.
Překladová práva na tuto knihu, která se např. po svém vydání v Německu (pod názvem Und nebenan warten die Sterne) stala bestsellerem magazínu Der Spiegel, byla prodána do 14 zemí.

Přečtěte si také:

Psychologický krimi thriller, který vám nedá spát
Já, Smrt

NENÁVIST JE SKUTEČNÁ Nevinná hra jako nástroj pomsty… Dvě mrtvé dívky. Jedna pohřešovaná. A hra, která se zvrtla. Na stránkách…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme
Osmany Laffita – Svlečený
Osmany Laffita – Svlečený

Zcela otevřená zpověď módního návrháře Osmanyho Laffity, ve které vypráví o všech pozitivních i negativních momentech, které ho formovaly na…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme
Domek v Irsku: Další Romantický útěk od Julie Caplinové
Domek v Irsku

Bestsellerová autorka Julie Caplinová posílá své hrdinky do různých světových metropolí, kde najdou nejen lásku, ale především samy sebe. V…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme